A A A

Zakup książek

 • Strony: 1
 • Książka "Studium sztuki lepszego życia" Violetty Wróblewskiej

  Zakup książek

  Studium sztuki lepszego życia” proponuje Ci autocoaching życiowy i ćwiczenia oparte na książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

  "Zachęcam Ciebie do pracy nad sobą i potraktowania jej jako podróży do lepszego życia, w której pragnę Ci towarzyszyć.

  Chcę Ci pomóc: poznać własne mechanizmy funkcjonowania; lepiej zrozumieć i zaakceptować siebie; nadać większe znaczenie własnemu życiu; pielęgnować w sobie nadzieję, miłość i spokój; być większą/ym od wewnętrznego lęku; lepiej zarządzać energią życiową; pokochać siebie; codziennie oczyszczać się z tego, co trudne, poprzez medytację i oddech; budować lepsze relacje z innymi; poznać ważne dla siebie wartości życiowe; zdiagnozować nieporządek w sobie; lepiej panować nad myślami; podnieść poczucie własnej wartości; żyć zgodnie z własną naturą; budować życie na najlepszej skale, jaką jest miłość i całkowita odpowiedzialność za siebie i swoje wybory życiowe, za własne myśli, emocje i działania. Chcę zachęcić Ciebie do pójścia za tęsknotami serca.

  Nie pozwól, aby miłość, harmonia, zdrowie, dobro, radość, duchowe zrozumienie, spokój umysłu, wdzięczność, nadzieja i wiara jako najważniejsze życiowe bogactwa opuściły Ciebie. Gdyż tylko w tych bogactwach życia możesz odnaleźć prawdziwe szczęście i tworzyć życie, jakiego naprawdę pragniesz.

  Tylko w czasie teraźniejszym możesz stwierdzić „ja jestem”. I to od Twojej pracy nad sobą zależy, co będziesz miała/miał do powiedzenia sobie i innym. Porzuć obwinianie innych za swoje niepowodzenia, zamartwianie się o przyszłość, przekonanie, że brakuje Ci szczęścia, albo że taki już Twój los, i przejmij ster w swoje ręce.

  Zacznij zmianę od siebie. Energia życiowa i czas poświęcone pracy nad sobą i swoim życiem są najlepszą inwestycją, która zawsze ma wysoki wskaźnik zwrotu w postaci zadowolenia z siebie i satysfakcji z własnego życia. To mogę Ci zagwarantować" Violetta Wróblewska.

  Cena:26.00
 • Książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno" Violetty Wróblewskiej

  Zakup książek

  „Życie i zdrowie masz tylko jedno” Wioletty Wróblewskiej to kopalnia pełna mądrości, sekretów i recept dotyczących najważniejszych sfer ludzkiego życia. Jak zdrowo się odżywiać, jak dbać o własne ciało, jak uzdrawiać się z chorób fizycznych i psychicznych, jak budować bliskie, harmonijne relacje i udany związek, jak mądrze podchodzić do kryzysów życiowych, jak odkrywać swoją misję życiową oraz czerpać zadowolenie z pracy zawodowej, jak nadać głębszy sens swojemu życiu, jak radzić sobie ze stresem, jak zarządzać czasem i pieniędzmi. Pielęgnowanie nadziei, cierpliwości, wdzięczności i odwagi. Realizowanie własnych marzeń. Aktywność fizyczna, która czyni nasze życie lepszym. Uzdrawianie relacji między kobietą i mężczyzną. Wpływ nastroju na naszą duchowość. Relacje z Bogiem i rodziców z dziećmi. Praktyka medytacji. Nie można też zapomnieć o wpływie emocji (lęku i gniewu) na nasze zdrowie oraz o wielkiej mocy miłości.


  Te i wiele innych bardzo ważnych i interesujących sfer naszego życia można znaleźć w fascynującym i bardzo obszernym poradniku autorstwa Violetty Wróblewskiej, zawierającym aż 34 rozdziały. Ten poradnik stanowi głębię motywacyjną do zmiany swojego życia – które jest tylko jedno! Inspiruje do poprawy poszczególnych dziedzin naszego życia, które tego wymagają.

   

  Autorką książki jest doświadczony psycholog, trener rozwoju osobistego, psychocoach i popularyzatorka zdrowych stylów życia oraz wiedzy opartej na psychologii, duchowości i medycynie.

   

  Czytając teksty  zawarte w książce w samotności, mamy czas na analizę swojego życie i jego celów, mamy okazję przystanąć i zastanowić się nad tym, czy na przykład nasza praca zawodowa sprawia nam satysfakcję, czy z bliskimi mamy dobre relacje, a z partnerem udany związek. I w końcu co z naszym uduchowieniem, które wbrew pozorom wpływa na nasze funkcjonowanie i mocno współgra z innymi sferami życia.

   

  To nie powieść, którą trzeba w moment przeczytać od pierwszej do ostatniej strony. To ma być nasza wewnętrzna analiza poszczególnych kategorii życia, na podstawie zapoznawania się z każdym kolejnym rozdziałem.

  Jeśli w oparciu o takie przemyślenia dojdziemy do wniosku, że chcemy zmienić nasze podejście do życia i zdrowia, to ten poradnik ma stanowić porady i wskazówki oraz stać się inspiracją do tych zmian.

   

  Otwórz się na mądre rady Autorki, wszelkie aforyzmy i sentencje, które niosą ze sobą często prawdę prostą i uniwersalną. Nie czekaj na zmiany, one same nie przyjdą. Musisz samemu poczuć, że przyszedł na nie czas, a jeśli jeszcze tego nie czujesz sięgnij po poradnik Violetty Wróblewskiej i pamiętaj, że ŻYCIE I ZDROWIE MASZ TYLKO JEDNO. Zmień swoje życie na lepsze, na to nigdy nie jest za późno.

   

  Cena:36.00
 • Strony: 1