Książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno" Violetty Wróblewskiej

Zakup książek

Cena:36.00

„Życie i zdrowie masz tylko jedno” Wioletty Wróblewskiej to kopalnia pełna mądrości, sekretów i recept dotyczących najważniejszych sfer ludzkiego życia. Jak zdrowo się odżywiać, jak dbać o własne ciało, jak uzdrawiać się z chorób fizycznych i psychicznych, jak budować bliskie, harmonijne relacje i udany związek, jak mądrze podchodzić do kryzysów życiowych, jak odkrywać swoją misję życiową oraz czerpać zadowolenie z pracy zawodowej, jak nadać głębszy sens swojemu życiu, jak radzić sobie ze stresem, jak zarządzać czasem i pieniędzmi. Pielęgnowanie nadziei, cierpliwości, wdzięczności i odwagi. Realizowanie własnych marzeń. Aktywność fizyczna, która czyni nasze życie lepszym. Uzdrawianie relacji między kobietą i mężczyzną. Wpływ nastroju na naszą duchowość. Relacje z Bogiem i rodziców z dziećmi. Praktyka medytacji. Nie można też zapomnieć o wpływie emocji (lęku i gniewu) na nasze zdrowie oraz o wielkiej mocy miłości.

 

Te i wiele innych bardzo ważnych i interesujących sfer naszego życia można znaleźć w fascynującym i bardzo obszernym poradniku autorstwa Violetty Wróblewskiej, zawierającym aż 34 rozdziały. Ten poradnik stanowi głębię motywacyjną do zmiany swojego życia – które jest tylko jedno! Inspiruje do poprawy poszczególnych dziedzin naszego życia, które tego wymagają.

 

Autorką książki jest doświadczony psycholog, trener rozwoju osobistego, psychocoach i popularyzatorka zdrowych stylów życia oraz wiedzy opartej na psychologii, duchowości i medycynie.

 

Czytając teksty  zawarte w książce w samotności, mamy czas na analizę swojego życie i jego celów, mamy okazję przystanąć i zastanowić się nad tym, czy na przykład nasza praca zawodowa sprawia nam satysfakcję, czy z bliskimi mamy dobre relacje, a z partnerem udany związek. I w końcu co z naszym uduchowieniem, które wbrew pozorom wpływa na nasze funkcjonowanie i mocno współgra z innymi sferami życia.

 

To nie powieść, którą trzeba w moment przeczytać od pierwszej do ostatniej strony. To ma być nasza wewnętrzna analiza poszczególnych kategorii życia, na podstawie zapoznawania się z każdym kolejnym rozdziałem.

 

Jeśli w oparciu o takie przemyślenia dojdziemy do wniosku, że chcemy zmienić nasze podejście do życia i zdrowia, to ten poradnik ma stanowić porady i wskazówki oraz stać się inspiracją do tych zmian.

 

Otwórz się na mądre rady Autorki, wszelkie aforyzmy i sentencje, które niosą ze sobą często prawdę prostą i uniwersalną. Nie czekaj na zmiany, one same nie przyjdą. Musisz samemu poczuć, że przyszedł na nie czas, a jeśli jeszcze tego nie czujesz sięgnij po poradnik Violetty Wróblewskiej i pamiętaj, że ŻYCIE I ZDROWIE MASZ TYLKO JEDNO. Zmień swoje życie na lepsze, na to nigdy nie jest za późno.