Książka "Studium sztuki lepszego życia" Violetty Wróblewskiej

Zakup książek

Cena:26.00

Studium sztuki lepszego życia” proponuje Ci autocoaching życiowy i ćwiczenia oparte na książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

"Zachęcam Ciebie do pracy nad sobą i potraktowania jej jako podróży do lepszego życia, w której pragnę Ci towarzyszyć.

Chcę Ci pomóc: poznać własne mechanizmy funkcjonowania; lepiej zrozumieć i zaakceptować siebie; nadać większe znaczenie własnemu życiu; pielęgnować w sobie nadzieję, miłość i spokój; być większą/ym od wewnętrznego lęku; lepiej zarządzać energią życiową; pokochać siebie; codziennie oczyszczać się z tego, co trudne, poprzez medytację i oddech; budować lepsze relacje z innymi; poznać ważne dla siebie wartości życiowe; zdiagnozować nieporządek w sobie; lepiej panować nad myślami; podnieść poczucie własnej wartości; żyć zgodnie z własną naturą; budować życie na najlepszej skale, jaką jest miłość i całkowita odpowiedzialność za siebie i swoje wybory życiowe, za własne myśli, emocje i działania. Chcę zachęcić Ciebie do pójścia za tęsknotami serca.

Nie pozwól, aby miłość, harmonia, zdrowie, dobro, radość, duchowe zrozumienie, spokój umysłu, wdzięczność, nadzieja i wiara jako najważniejsze życiowe bogactwa opuściły Ciebie. Gdyż tylko w tych bogactwach życia możesz odnaleźć prawdziwe szczęście i tworzyć życie, jakiego naprawdę pragniesz.

Tylko w czasie teraźniejszym możesz stwierdzić „ja jestem”. I to od Twojej pracy nad sobą zależy, co będziesz miała/miał do powiedzenia sobie i innym. Porzuć obwinianie innych za swoje niepowodzenia, zamartwianie się o przyszłość, przekonanie, że brakuje Ci szczęścia, albo że taki już Twój los, i przejmij ster w swoje ręce.

Zacznij zmianę od siebie. Energia życiowa i czas poświęcone pracy nad sobą i swoim życiem są najlepszą inwestycją, która zawsze ma wysoki wskaźnik zwrotu w postaci zadowolenia z siebie i satysfakcji z własnego życia. To mogę Ci zagwarantować" Violetta Wróblewska.