Konsultacje online i przez telefon

Terapia online/on-line, psychocoaching online/on-line, porady psychologiczne on-line/online, pomoc psychologiczna on-line/online

Porad psychologicznych on-line i przez telefon udziela Violetta Wróblewska - psycholog, psycholog biznesu, psychocoach,  terapeuta, nauczyciel akademicki. Autorka książek: "Życie i zdrowie masz tylko jedno", "Studium sztuki lepszego życia" i "You have only one life and one health" oraz bloga o psychomedduchowym stylu życia i podróżach.

Uważam, że profesjonalna i skuteczna pomoc online jest w stanie zastąpić sesję z psychologiem/terapeutą "face to face" i jest dobrym rozwiązaniem dla wielu Klientów w dobie pandemii oraz w sytuacjach, kiedy ze względu na brak czasu nie możesz przybyć na spotkanie, pragniesz pozostać anonimowy, mieszkasz poza Warszawą lub granicami Polski, nie chcesz dużo mówić o sobie i swojej sytuacji, albo z powodów finansowych nie interesuje Cię dłuższa terapia.

Terapia online/on-line. Psycholog online/on-line. Porady psychologiczne online/on-line. Psychocoaching online/on-line. Pomoc psychologiczna online/on-line.

Poprzez messenger, Skype (video rozmowa lub rozmowa głosowa).

  • Zaproponuj termin rozmowy i prześlij informację smsem na numer telefonu 601380682 lub mailem na adres: v.wroblewska@kreacjazycia.pl.
  • Po uzyskaniu odpowiedzi proszę o dokonanie wpłaty w wysokości 130 zł za 80-minutową sesję na niżej podane konto:

      Kreacja Życia” Usługi Psychologiczne, Terapia  

                          Romuald Wróblewski 

             IDEA BANK Romuald Wróblewski

           10 1950 0001 2006 7773 7672 0001

      w tytule wpisz porada online oraz imię i nazwisko

      (zamiast nazwiska możesz podać swój e-mail)

      oraz prześlij informację o dokonanym przelewie smsem na numer telefonu: 601380682 lub na adres                   mailowy: v.wroblewska@kreacjazycia.pl.

Pomoc psychologa poprzez Skype może mieć formę porady lub konsultacji psychologicznej, terapii lub psychocoachingu.

Pomocy udzielam tylko osobom pełnoletnim.
Treści rozmów nie mogą być nagrywane, publikowane ani udostępniane osobom trzecim bez mojej zgody.

Terapia online/on-line. Psycholog online/on-line. Porady psychologiczne online/on-line. Psycho-coaching online/on-line. Pomoc psychologiczna online/on-line.

 Przez telefon.

  • Zaproponuj termin rozmowy i prześlij informację sms na numer telefonu 601380682 lub mailem na adres v.wroblewska@kreacjazycia.pl.
  • Po uzyskaniu odpowiedzi proszę o dokonanie wpłaty w wysokości 130 zł za 80-minutową sesję na niżej podane konto:                                

     „Kreacja Życia” Usługi Psychologiczne, Terapia  

                             Romuald Wróblewski 

                 IDEA BANK Romuald Wróblewski

                10 1950 0001 2006 7773 7672 0001

w tytule wpisz porada online oraz imię i nazwisko (zamiast nazwiska możesz podać swój e-mail) oraz prześlij informację o dokonanym przelewie smsem na numer telefonu: 601380682 lub na adres mailowy: v.wroblewska@kreacjazycia.pl.

Ważne:Rozmowa jest prowadzona z telefonu 22 3052993 lub 601380682. Rozmowy międzynarodowe prowadzone są na koszt Klienta.

Pomocy udzielam tylko osobom pełnoletnim
Treści rozmów nie mogą być nagrywane, publikowane ani udostępniane osobom trzecim bez mojej zgody.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU OSOBY: MIESZKAJĄCE W WARSZAWIE - NIE MOGĄCE DO MNIE PRZYJECHAĆ,  ZAMIESZKAŁE POZA  WARSZAWĄ I PRZEBYWAJĄCE ZA GRANICĄ.