A A A

Książki autorstwa Violetty Wróblewskiej

Violetta Wróblewska - "Moją misją życiową jest szerzenie wśród ludzi filozofii możliwie dobrego życia, mądrej miłości do siebie i innych oraz propagowanie zdrowego stylu życia zgodnego z intuicyjną, społeczną, duchową, fizyczną i emocjonalną naturą człowieka. Bo  przede wszystkim takie życie może dać poczucie największego spełnienia, wewnętrznej radości, wewnętrznego spokoju oraz wolności i może być wolne od: nałogów, uzależnień, zniewolenia przez różne rzeczy i pragnień ciągłego potwierdzania swojej wartości. Poprzez swoją książkę chciałabym propagować psychomedduchowość (tak to nazwałam), czyli wykorzystanie indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi, dotychczasowych badań naukowych, osiągnięć paranauki  i wiedzy o dobrym życiu z wielu różnych perspektyw i dziedzin (głównie z zakresu psychologii, duchowości i medycyny) w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego".

O książce pt. "ŻYCIE I ZDROWIE MASZ TYLKO JEDNO".

JEDYNA TAKA KSIĄŻKA NA RYNKU KSIĘGARSKIM!!! JEJ WARTOŚĆ TREŚCIOWA KILKAKROTNIE PRZEWYŻSZA JEJ CENĘ. W jednej książce na 432 stronach w 34 rozdziałach zostały omówione wszystkie najważniejsze aspekty dobrego życia, biorące pod uwagę, że człowiek jest istotą cielesną, psychiczno-emocjonalną, społeczną i duchową.

Zadbaj o to, co masz najważniejsze, czyli o swoje życie i zdrowie. Skorzystaj z wyjątkowej okazji poznania mądrości, recept i sekretów dotyczących między innymi: zdrowego odżywiania się, dbania o swoje ciało, budowania bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, wzmocnienia mocy miłości, zapobiegania, jak i uzdrawiania się z chorób psychicznych i fizycznych, odkrywania swojej misji życiowej oraz czerpania zadowolenia z pracy zawodowej, nadania głębszego sensu swojemu życiu, opartych na wielu uniwersalnych prawach, mądrościach i prawdach życiowych oraz sprawdzonych przepisach znanych od lat i wciąż aktualnych, a dotyczących prawie wszystkich dziedzin ludzkiego życia.

Prosty język sprawia, że tekst jest łatwy do czytania. Zagadnienia omawiane w książce są próbą spojrzenia na sens życia, sztukę i filozofię dobrego i szczęśliwego życia z wielu różnych perspektyw naukowych: z punktu widzenia psychologii, medycyny wschodniej i zachodniej, fizyki kwantowej, zarządzania, filozofii, ekonomii, nauk biologicznych oraz przez pryzmat nie tylko treści Biblii, myśli mistrzów buddyzmu, ludzi uduchowionych, ale również doświadczeń życiowych zarówno moich, jak i osób przychodzących do mnie na konsultacje psychologiczne i sesje terapeutyczne.

Nie ma gotowych przepisów, jak dokładnie przeżyć swoje życie, aby później niczego nie żałować, tak jak w przypadku przepisów na ciasto, gdzie masz dużą gwarancję, że uda Ci się ono, jak będziesz postępować według porady kulinarnej. Tyle, ile jest ludzi, tyle jest różnych scenariuszy życia. Ale są recepty, które są „prawdziwymi mądrościami i prawdami życiowymi”, które czynią je znacznie lepszym. W takim razie, czym jest dobre i świadome życie? Jak wrzucić swoje życie na „niższy bieg”? Jak żyć zgodnie z prawem naturalnym, które jest podstawą zdrowia? Jak być szczęśliwym człowiekiem w „zaganianym świecie”? Jak zapobiegać chorobom psychicznym i fizycznym i  jak się z nich stopniowo uzdrawiać?  Odpowiedzi na te i inne pytania  znajdziesz w tej książce.

Książka może Ci pomóc zatrzymać życie w biegu; poskładać swoje życie; prowadzić bardziej satysfakcjonujące  i świadome życie; poszerzyć swoją świadomość; zrozumieć złożoności życia i odzyskać zdolność do odczuwania optymizmu i radości. Świadome życie to codzienne życie z refleksją: co pragnę i wybieram? Rozwijając i poszerzając własną świadomość, poprawiasz swoje zdrowie.

Książka jest swoistym „masażem duchowym” po którym poczujesz ulgę, bo każda wiedza o sobie i innych wyzwala człowieka i poszerza jego świadomość.

Książka ta będzie szczególnie przydatna osobom: chcącym zadbać o swoje zdrowie psychiczno-emocjonalne, fizyczne, społeczne i duchowe; zaganianym lub zagubionym w życiu; borykającym się z problemami dnia codziennego; uzależnionym od czegokolwiek; poszukującym i oczekującym od życia więcej, niż inni; interesującym się rozwojem osobistym i duchowym; zajmujących się pomaganiem innych i leczeniem; uczęszczającym na terapie lub warsztaty rozwojowe; dotkniętym różnymi dolegliwościami psychicznymi i fizycznymi; znajdującym się w przełomowych lub krytycznych okresach swojego życia; poszukującym, wierzącym i nie wierzącym w Boga oraz młodzieży pracującej, uczącej się i studiującej w miejsce nieobecnego w szkołach przedmiotu „Sztuka życia”; osobom będącym w związkach oraz tym wszystkim, którzy wyznają zasadę, że nigdy nie jest za późno na zmiany w swoim życiu.

Kreacja własnego życia to między innymi: zarządzanie własną, cenną energią życiową; poszerzanie własnych horyzontów myślenia poprzez czytanie wartościowych książek, poszerzających naszą perspektywę myślenia, a do takich niewątpliwie należy książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno"; praca nad zdolnością komunikowania się z innymi, budowanie porządku w sobie i na zewnątrz siebie, a przede wszystkim poczucie, że jest się wartym dobrego i szczęśliwego życia i przekonanie, że ma się spory wpływ na swoje życie, na to jak ono wygląda.

Jak pracować z książką?

"Odpowiadając na pytania, zaczerpnięte z moich sesji psychocoachingowych i terapeutycznych, zawarte pod kilkoma rozdziałami,  czyli robiąc sobie autocoaching, krok po kroku będziesz docierał do swojego celu, jakim jest lepsze poznanie siebie. Pytając siebie dostaniesz od siebie odpowiedzi, bo to Ty jesteś najbardziej kompetentny w kwestii swojego życia.

Również zachęcam Cię, do zapoznania się z napisanymi przeze mnie i innych autorów historyjkami, opowiadaniami, anegdotami, sentencjami, złotymi myślami i bajkami oraz zastanowienia się nad ich przesłaniem dla Twojego życia.

Gorąco Ciebie namawiam do wykonania wszystkich zawartch w książce ćwiczeń, które pozwolą Ci odkryć to wszystko, czego być może w sobie jeszcze nie odkryłeś.

Możesz również podkreślić w książce najważniejsze dla siebie rzeczy i zaglądać, jak najczęściej na te strony.

Możesz również wybrać te rozdziały, które najbardziej Ciebie interesują i pod wpływem inspiracji nimi pracować nad zmianami w sobie i swoim życiu.

Życzę Ci, abyś każdego dnia zmieniał swoje życie na lepsze. Bo Twoje życie jest tego warte" Violetta Wróblewska.

PIERWSI CZYTELNICY I ICH WRAŻENIA PO PRZECZYTANIU KSIĄŻKI "ŻYCIE I ZDROWIE MASZ TYLKO JEDNO"

"Czytałam książkę w dużym skupieniu, zdanie po zdaniu. Zmusiła mnie ona do zadawania sobie pytań i refleksji nad swoim życiem. Dzięki niej zaczęłam żyć inaczej, lepiej. Czuję większy spokój”.

„Nie zdawałam sobie sprawy z wielu, niekorzystnych dla mnie rzeczy, które działy się w mojej rodzinie, dopóki nie przeczytałam książki. Teraz już wiem, jak mogę żyć lepiej. Powoli zmieniam swój fałszywy obraz siebie i świata”.

„Jestem zafascynowana książką. Jest jedną z najlepszych   i najcenniejszych książek, jakie do tej pory czytałam. Zasmakowałam się w jej radach”.

„Wartościowa, fantastyczna i pasjonująca książka Zaczęłam odkrywać, jak można żyć inaczej. Postanowiłam inaczej myśleć”.

„Podejście do życia psychologiczne i jednocześnie uduchowione. Mądre  rady, które przemawiają do mnie. Powoli odkrywam przekonania rządzące moim życiem. Są książki, do których po ich przeczytaniu nigdy już nie zajrzałam. Ta jest inna. Będę wracać do niej nie raz”.

„Zdecydowałam, że muszę coś zrobić ze swoim życiem. Przeczytałam książkę. Nie żałuję. Zmusiła mnie ona do refleksji nad swoim życiem  i dodała siły. Cały czas do niej wracam, do wszystkim fragmentów, które zaznaczyłam żółtym markerem”.

„Teraz już wiem, co robić, aby kreować własne życie, a nie jak do tej pory to głównie okoliczności i inni ludzie decydowali o moim życiu. Zamknąłem się z tą książką sam na sam w pokoju i cały dzień czytałem, tak mnie ona pochłonęła. Nietuzinkowa książka”.

„Odkrywcza i jedyna w swoim rodzaju. Niewiarygodnie wciągająca. Wiele przydatnych recept, historyjek, przykładów i cytatów. Moim zdaniem każdy powinien się z nią zapoznać, szczególnie osoby potrzebujące pomocy psychologicznej i wsparcia”.

„Nareszcie mam książkę, której szukałam. Nie muszę jej czytać od początku do końca. W zależności od swoich potrzeb wybieram sobie rozdział, który chcę danego dnia przeczytać. To jest mój podręcznik dobrego  życia. Uwielbiam go”.

„Czytanie książki wzbudzało we mnie uczucia zaskoczenia, ulgi, odprężenia i wyciszenia. Już wiem, że coraz mniej jest dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia”.

„Zdecydowałam, że od dzisiaj nie będę ofiarą losu. Tylko krok po kroku zacznę kreować mądre i świadome życie. Powtarzam sobie, że nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mądrości, siły i trzeźwego myślenia”.

„Zaskakująca i poruszająca. Można przeczytać ją wyrywkowo. Wybrałam te rozdziały i tematy, którymi jestem teraz najbardziej zainteresowana. Dużo wskazówek i złotych myśli ”.

„Daje motywację do lepszego życia. Inspiruje i podnosi na duchu. Zawiera głębokie prawdy życiowe. Radzi i wspiera. Wreszcie powoli zaczynam zakochiwać się  w swoim życiu”.

„Nie chcę już tkwić w stanie bierności, zaczęłam wprowadzać zmiany w swoim życiu. Wreszcie przestałam się zamartwiać o swoje zdrowie tylko zaczęłam coś robić w tym kierunku”.

„Przestałam odwlekać pracę nad sobą na później. Tak książka służy mi jako przewodnik codziennej pracy nad sobą”.

„Wiedziałam, że moje życie nie stanie się z dnia na dzień lepsze, jeżeli będę na nie tylko bezczynnie patrzeć, wciąż zwlekać z wprowadzeniem zmian, tłumacząc się brakiem czasu. Brakowało mi wiary, że potrafię coś zmienić w sobie samej i miałam mnóstwo wymówek. Teraz to się  zmienia”.

O drugiej książce Violetty Wróblewskiej  pt. "Studium sztuki lepszego życia”.

Studium sztuki lepszego życia” proponuje Ci autocoaching życiowy i ćwiczenia oparte na książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

"Zachęcam Ciebie do pracy nad sobą i potraktowania jej jako podróży do lepszego życia, w której pragnę Ci towarzyszyć.

Chcę Ci pomóc: poznać własne mechanizmy funkcjonowania; lepiej zrozumieć i zaakceptować siebie; nadać większe znaczenie własnemu życiu; pielęgnować w sobie nadzieję, miłość i spokój; być większą/ym od wewnętrznego lęku; lepiej zarządzać energią życiową; pokochać siebie; codziennie oczyszczać się z tego, co trudne, poprzez medytację i oddech; budować lepsze relacje z innymi; poznać ważne dla siebie wartości życiowe; zdiagnozować nieporządek w sobie; lepiej panować nad myślami; podnieść poczucie własnej wartości; żyć zgodnie z własną naturą; budować życie na najlepszej skale, jaką jest miłość i całkowita odpowiedzialność za siebie i swoje wybory życiowe, za własne myśli, emocje i działania. Chcę zachęcić Ciebie do pójścia za tęsknotami serca.

Nie pozwól, aby miłość, harmonia, zdrowie, dobro, radość, duchowe zrozumienie, spokój umysłu, wdzięczność, nadzieja i wiara jako najważniejsze życiowe bogactwa opuściły Ciebie. Gdyż tylko w tych bogactwach życia możesz odnaleźć prawdziwe szczęście i tworzyć życie, jakiego naprawdę pragniesz.

Tylko w czasie teraźniejszym możesz stwierdzić „ja jestem”. I to od Twojej pracy nad sobą zależy, co będziesz miała/miał do powiedzenia sobie i innym. Porzuć obwinianie innych za swoje niepowodzenia, zamartwianie się o przyszłość, przekonanie, że brakuje Ci szczęścia, albo że taki już Twój los, i przejmij ster w swoje ręce.

Zacznij zmianę od siebie. Energia życiowa i czas poświęcone pracy nad sobą i swoim życiem są najlepszą inwestycją, która zawsze ma wysoki wskaźnik zwrotu w postaci zadowolenia z siebie i satysfakcji z własnego życia. To mogę Ci zagwarantować" Violetta Wróblewska.

"Daję Ci gwarancję, że po przeczytaniu książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno” oraz po przejściu procesu autocoachingu z książką "Studium sztuki lepszego życia", uzyskasz wystarczającą wiedzę, jak urzeczywistniać wzrost ku pełni człowieczeństwa i naprawdę żyć w zgodzie z prawdziwą naturą ludzką, aby kreować lepsze, zdrowsze i szczęśliwsze życie w „zaganianym świecie”. Zachęcam Cię do przeżywania swojego życia świadomie, refleksyjnie i z pełną odpowiedzialnością". Violetta Wróblewska

Jeżeli chcesz zamówić jedną lub obie książki, z dedykacją autora,  to proszę dokonaj wpłaty na konto Violetty Wróblewskiej. Proszę zaznacz w mailu, że prosisz o dedykację.

Raiffeisen Polbank

konto 54 2340 0009 0020 1030 0001 1982

Następnie proszę złożyć zamówienie klikając w poniższy  link:

http://kreacjazycia.pl/?-b-sklep-internetowy-b-,30

 

Książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno"  ma  433 strony A5. Kosztuje 39,90 zł.

Książka "Studium sztuki lepszego życia" ma 95 stron A4. Kosztuje 26 zł.

Plus koszty opakowania i przesyłki pocztowej 10 zł.

KOSZT KOMPLETU - DWÓCH BARDZO WARTOŚCIOWYCH KSIĄŻEK - TO TYLKO 75,90 zł

Obie książki pisałam około 5 lat, gdyż tyle czasu zajęło mi zapoznanie się z szeroką literaturą psychologiczną, medyczną, duchową i z innych dziedzin naukowych, aby książka była jak najbardziej moim punktem widzenia na szereg najważniejszych kwestii w życiu człowieka, ale popartym rzetelną wiedzą naukową i paranaukową, doświadczeniami moimi, moich klientów, jak i tym wszystkim, co nie da się zobaczyć i zbadać, tylko można odczuć. Prawie wszystkie książki i czasopisma, z których korzystałam w mniejszym lub większym stopniu przy pisaniu książki, lub nie korzystałam, bo okazały się mało przydatne, zakupiłam do swojej biblioteczki. A było ich około 500 sztuk. Stąd można powiedzieć, że płacisz 75,90 zł za coś, za co ja zapłaciłam około 17.000 zł. Dlatego napisałam powyżej, że koszt obu książek to tylko 75,90 zł.

Obie książki są w sprzedaży od 2016 roku. Niedługo książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno" będzie dostępna też w języku angielskim.