A A A

Media

"ForbesLife", wiosna 2014, dodatek do „Forbes” 04/2014, wiosna 2014, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "W blasku biznesu", autorstwa Krzysztofa Domaradzkiego, na temat zakładania biznesów przez celebrytów.

 

pulshr.pl, 16 kwietnia 2014, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt., "Dlaczego pracownicy tak często mówią adieu korporacji", autorstwa Joanny Rubin, na temat przyczyn odejścia pracowników z korporacji.

 

pulshr.pl, 3 marca 2014, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Pracoholik to marzenie pracodawcy?, autorstwa Justyny Koc, na temat syndromu pracoholizmu.

 

gazeta.pl, 12.02.2014, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Głupi Starbucks" zatrząsł Miastem Aniołów. Krótka historia prześmiewczej kafejki. Czy coś podobnego byłoby możliwe w Polsce?", autorstwa Damiana Szymańskiego, na temat przyczyn popularności kafejki "Dumb Starbuck" w USA.

 

biznes.onet.pl, 31 grudnia 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. „Boże chroń mnie od Polaków. Z resztą poradzę sobie sam”, autorstwa Justyny Sobolak na temat zachowań Polaków na emigracji.

 

bankier.pl, 17.10.2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. " Czy Polaka   można nazywać leniem? [opinie czytelników]", autorstwa Justyny Niedbał, na temat osób niezadowolonych ze swojej pracy i bezrobotnych.

 

kariera.pracuj.pl, wrzesień 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt."Przerwa na imprezę", autorstwa Katarzyny Izdebskiej, na temat różnych form spędzania przerw w pracy.

 

biznes.onet.pl, 27 czerwca 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Milionerzy nie chcą zostawiać pieniędzy dzieciom", autorstwa Justyny Sobolak.

 

natemat.pl, 15 maja 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Przyjaźń w pracy jest przereklamowana? Ma niewielkie szanse na przetrwanie".

 

iwoman.pl, 17 kwietnia 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Nie ma przyjaźni w interesach, a z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? One udowadniają, że gdy świat się wali, receptą na kryzys zawodowy jest biznes z siostrą", autorstwa Doroty Ziemkowskiej, na temat rodzinnych biznesów.

 

bankier.pl, 23 marca 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt.  "Jak poruszać trudne tematy z pracownikami?", autorstwa Justyny Niedbał, na temat tego, jak umiejętnie poruszać w trakcie rozmowy z pracownikami drażliwe kwestie.

 

biznes.onet.pl, 7 marca 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Zwolnienie za romans w pracy?", autorstwa Justyny Sobolak na temat skutków firmowych romansów.

 

natemat.pl, 26 luty 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Poniedziałek to mój powracający koszmar", autorstwa Krzysztofa Majaka, na temat "syndromu poniedziałku".

 

natemat.pl, 20 luty 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Robotnik, naukowiec, inżynier – w każdym zawodzie przystojny zarabia więcej", autorstwa Anny Wittenberg, na temat efektu halo i Pigmaliona.

 

natemat.pl, 12 luty 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Chętnie jeszcze raz zobaczę Pani kolano, czyli kto może podrywać w czasie pracy", autorstwa Krzysztofa Majaka, na temat podrywania w pracy i reagowania na nie.

 

bankier.pl, 3 luty 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt.  "Korporacja to dla nich za mało", autorstwa Justyny Niedbał, na temat ludzi przedsiębiorczych w korporacji.

 

Gazeta Wyborcza, 18 stycznia 2013, Moja wypowiedź  w artykule pt. "Sieroty po Amber Gold", napisanym przez Krzysztofa Katkę.

 

bankier.pl, 13 grudnia 2012, Wywiad  ze mną przeprowadzony przez Barbarę Sielicką w artykule pt. "Interwencja Bankier.pl: jak sobie poradzić z utratą pracy".

 

m.onet.pl, 24 października 2012, Moja wypowiedź w artykule pt.  "(Seks) imprezy firmowe", autorstwa Julii Wizowskiej na temat niemoralnego zachowania na imprezach firmowych.

 

bankier.pl, 17 września 2012, Moja wypowiedź w artykule pt.  "Interwencja Bankier.pl: mąż i żona w jednej firmie, czy warto?", autorstwa Justyny Niedbał, na temat tego, czy małżeństwo może i czy powinno pracować w tym samym zakładzie pracy.

 

biznes.onet.pl, 10 września 2012, Moja wypowiedź w artykule pt. "Seks przez sms", autorstwa Justyny Sobolak na temat szkodliwego wpływu  biznesu seks-smsowego na psychikę zarówno osób w nim pracujących, jak  i klientów

 

Tygodnik "Uważam Rze", 13-19 sierpnia 2012, Moja wypowiedź w artykule pt. "Życie z długiem" autorstwa Agnieszki Rybak.

 

”Edufakty", miesięcznik, Moja wypowiedź  na temat zwalniania pracowników.

 

Money.pl, portal finansowy, lipiec 2012, Moja wypowiedź w artykule pt. "Zobacz jakie są największe pułapki czekające na imprezach integracyjnych i co robić by się nie skompromitować wśród znajomych z pracy" autorstwa Dariusza Madejskiego.

 

Coaching, maj-czerwiec 2012, Moja wypowiedź w artykule pt. „Cyfrowa generacja”, autorstwa Joanny Nikodemskiej, na temat pokolenia wkraczającego obecnie na rynek pracy.

 

biznes.onet.pl, 12 kwietnia 2012, Moja wypowiedź w artykule pt. „Jak zarobić na  otyłych?” autorstwa Justyny Sobolak.

 

biznes.onet.pl, 13 luty 2012, Moja wypowiedź w artykule pt. "Ile kosztuje dobry pracownik?", autorstwa Justyny Sobolak, na temat pracowniczego kłusownictwa.

 

Poradnik Bankowy, grudzień 2011, Moja wypowiedź w artykule autorstwa Miry  Ignatowicz na temat różnych form oszczędzania na emeryturę.

 

iwoman.pl, grudzień 2011, Moja wypowiedź w artykule pt. „Niebieski pomoże, szary przeszkodzi - uważaj na kolory w pracy”, autorstwa Kornelii Głowackiej-Wolf, na temat oddziaływania kolorów na nasze samopoczucie, wydajność i jakość pracy.

 

Puls Biznesu, październik 2011, Mój komentarz do wyników badań dotyczących poczucia szczęścia i zadowolenia z życia.

 

PAP Serwis informacyjny, październik 2011, Moja wypowiedź na temat psychologicznego zjawiska samospełniającej się przepowiedni i jej roli w odbiorze wyników ekonomicznych.

 

biznes.onet.pl, 8 października 2011, Moja wypowiedź w artykule pt. „Zarabiają na własnych dzieciach”, autorstwa Justyny Sobolak, na temat psychologicznych aspektów chodzenia dzieci na castingi.

 

Akademicki Przedsiębiorca, Nr 7/2011. Moja wypowiedź na temat „Jak być dobrym i skutecznym przedsiębiorcą” w artykule pt. „Skuteczność Leona Zawodowca”.

 

 

„FAKT” gazeta codzienna, 16 czerwca 2011, Wywiad ze mną w artykule pt. „Inwestor musi iść pod prąd” na temat psychologicznych aspektów inwestowania na giełdzie.

 

"Businessman.pl”, Nr 6, czerwiec 2011, Moja wypowiedź do artykułu pt. „Koncern - orkiestra”, autorstwa Agnieszki Ostojskiej-Badziak, na temat społecznego odbioru multibrandowych korporacji.

biznes.onet.pl, 29 czerwca 2011. Moja wypowiedź w artykule pt. "Supermarkety oszukują na potęgę", autorstwa Justyny Kiszki, na temat psychologicznych aspektów oddziaływania na klientów.

 

„Businessman.pl”, Nr 6, czerwiec 2011. Moja wypowiedź do artykułu pt. „Koncern - orkiestra”, autorstwa Agnieszki Ostojskiej-Badziak, na temat społecznego odbioru multibrandowych korporacji.

 

biznes.onet.pl 27 kwietnia 2011. Moja wypowiedź w artykule pt. "Nieuleczalni oszuści", autorstwa Justyny Kiszki, na temat psychologicznych aspektów akwizycji produktów leczniczych.

 

Businessman.pl”, nr 11, listopad 2010. Moja wypowiedź  do artykułu pt. „Mój bliźni, dłużnik”, autorstwa Agnieszki Ostojskiej-Badziak, na temat psychologicznych aspektów ściągania należności.

 

Wypowiedzi  w radiu i telewizji:

Radio PIN, 10 stycznia 2012, Rozmowa Pana Bartka Wejmana z Violettą Wróblewską na temat postanowień noworocznych.

 

Radio PIN, 5 września 2011, Rozmowa z Violettą Wróblewską na temat "Jak wracać do pracy po urlopie".

 

TVN 24, program "Sukces Pisany Szminką", 22 maja 2011. Wypowiedź Violetty Wróblewskiej o zawodach, w których kobiety są lepsze od mężczyzn oraz o procesie socjalizacji i stereotypizacji ról, który wpływa na postrzeganie pewnych zawodów jako męskich lub damskich.

 

TVN 24, program "Sukces Pisany Szminką", 3 kwietnia 2011. Wypowiedź Violetty Wróblewskiej na temat biznesów dedykowanych kobietom.

 

TVN CNBC, program "Blajer mówi biznes", 4 marca 2011. Rozmowa Pana Pawła Blajera z Violettą Wróblewską na temat wypalenia zawodowego.