A A A
  • Zdjęcie: Zofia Dungarow
    Zdjęcie: Zofia Dungarow
  • Zdjęcie: Zofia Dungarow
    Zdjęcie: Zofia Dungarow

Odżywcze myśli

 

„Twoje myśli kształtują Twoje życie – to, jak je przeżywasz.”

 

Bruno Groning

 

„Każdy człowiek i wszystkie sytuacje wokoło są Twoimi nauczycielami”.

 

Ken Keyes Ir

 

„Człowiek pełen miłości żyje w świecie miłości. Człowiek wrogo nastawiony żyje w świecie wrogości. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem”.

 

Ken Keyes Ir

 

"Szczęśliwe życie wyrasta z nawyku bycia szczęśliwym. Radujmy się i weselmy każdym dniem".

 

N.V. Peale

 

"Sposób na szczęście: niech Twoje serce będzie wolne od nienawiści, a umysł od zatroskania. Żyj prosto, nie oczekuj wiele, dawaj dużo. Napełnij swoje życie miłością. Rozsiewaj słoneczny blask. Postępuj z innymi tak, jak chciałbyś żeby z Tobą postępowali. Spróbuj tego przez tydzień, a zdziwisz się".

 

N.V. Peale

 

"Wszechświat czuje. Jeśli wierzysz w coś tylko intelektualnie, ale nie podbudowujesz tego odpowiednim uczuciem, to nie masz dostatecznej siły, by pokazać to, czego chcesz w życiu. Musisz to odczuwać".

 

M.B. Beckwith

 

"I otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie".

 

Ewangelia Św. Mateusza 21, 22

 

"Możesz zacząć od niczego; z niczego i z braku drogi zrodzi się droga".

 

M.B. Beckwith

 

"Wszystko, czym jesteśmy, to rezultat tego, o czym myśleliśmy i myślimy".

 

Budda (536-483 p.p.e.)

 

"Celem życia jest powrót do Miłości, chwila po chwili.

Aby go zrealizować, człowiek musi pogodzić się z faktem, że jest całkowicie odpowiedzialny za to,

jak wygląda jego życie. Musi zrozumieć, że to jego własne myśli kreują każdy moment jego życia.

Problemem nie są ludzie, miejsca i sytuacje, lecz myśli o nich. Człowiek musi zdać sobie sprawę z

tego, że nie ma żadnego "tam"".

dr Ihaleakala Hew Len

 

AFIRMACJE


Na wzrok

 

Wiem, że jestem w stanie poprawić swój wzrok. Patrzę na własne życie z coraz większą jasnością, wyraźnie widzę dokąd idę i czego chcę.

 

Na kreowanie miłości

 

Moje serce jest wypełnione miłością. Miłość jest moim bogactwem. Odczuwam radość, piękno, moc, obfitość i szczęście. Wiem, że obdarzając siebie miłością wpływam na własną samoocenę. Zostałam (zostałem) stworzona (stworzony), aby kochać i być kochanym. Im więcej daję miłości, tym częściej sama(sam) jej doświadczam od innych ludzi.

 

Na kreowanie pozytywnych relacji

 

Kochając kieruję się pozytywnymi i czystymi intencjami w stosunku do siebie i innych. Skupiam się na budowaniu i tworzeniu. Jestem przepełniona (przepełniony) miłością, mocą i wiarą.

 

Na kreowanie twórczego życia

 

Doświadczam każdego dnia twórczej mocy. Otwieram się na twórcze życie. Odważnie, ze spokojem i ufnością wprowadzam pozytywne zmiany w swoim życiu. Każdego dnia poprawiam jakość swojego życia i relacje z innymi ludźmi.

 

 

O książce pt. "ŻYCIE I ZDROWIE MASZ TYLKO JEDNO" autorstwa Violetty Wróblewskiej.

 

JEDYNA TAKA KSIĄŻKA NA RYNKU KSIĘGARSKIM!!!

JEJ WARTOŚĆ TREŚCIOWA KILKAKROTNIE PRZEWYŻSZA JEJ CENĘ. W jednej książce na 432 stronach w 34 rozdziałach zostały omówione wszystkie najważniejsze aspekty dobrego życia, biorące pod uwagę, że człowiek jest istotą cielesną, psychiczno-emocjonalną, społeczną i duchową.


Zadbaj o to, co masz najważniejsze, czyli o swoje życie i zdrowie. Skorzystaj z wyjątkowej okazji poznania mądrości, recept i sekretów dotyczących między innymi: zdrowego odżywiania się, dbania o swoje ciało, budowania bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, wzmocnienia mocy miłości, zapobiegania, jak i uzdrawiania się z chorób psychicznych i fizycznych, odkrywania swojej misji życiowej oraz czerpania zadowolenia z pracy zawodowej, nadania głębszego sensu swojemu życiu, opartych na wielu uniwersalnych prawach, mądrościach i prawdach życiowych oraz sprawdzonych przepisach znanych od lat i wciąż aktualnych, a dotyczących prawie wszystkich dziedzin ludzkiego życia.

 

 

O drugiej książce Violetty Wróblewskiej  pt. "Studium sztuki lepszego życia”.

 

Studium sztuki lepszego życia” proponuje Ci autocoaching życiowy i ćwiczenia oparte na książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

 

 

Chcę Ci pomóc: poznać własne mechanizmy funkcjonowania; lepiej zrozumieć i zaakceptować siebie; nadać większe znaczenie własnemu życiu; pielęgnować w sobie nadzieję, miłość i spokój; być większą/ym od wewnętrznego lęku; lepiej zarządzać energią życiową; pokochać siebie; codziennie oczyszczać się z tego, co trudne, poprzez medytację i oddech; budować lepsze relacje z innymi; poznać ważne dla siebie wartości życiowe; zdiagnozować nieporządek w sobie; lepiej panować nad myślami; podnieść poczucie własnej wartości; żyć zgodnie z własną naturą; budować życie na najlepszej skale, jaką jest miłość i całkowita odpowiedzialność za siebie i swoje wybory życiowe, za własne myśli, emocje i działania. Chcę zachęcić Ciebie do pójścia za tęsknotami serca.

 

 

"Daję Ci gwarancję, że po przeczytaniu książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno” oraz po przejściu procesu autocoachingu z książką "Studium sztuki lepszego życia", uzyskasz wystarczającą wiedzę, jak urzeczywistniać wzrost ku pełni człowieczeństwa i naprawdę żyć w zgodzie z prawdziwą naturą ludzką, aby kreować lepsze, zdrowsze i szczęśliwsze życie w „zaganianym świecie”. Zachęcam Cię do przeżywania swojego życia świadomie, refleksyjnie i z pełną odpowiedzialnością". Violetta Wróblewska

 

 

Książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno" ma  433 strony A5. Kosztuje 39,90 zł.

 

Książka "Studium sztuki lepszego życia" ma 95 stron A4. Kosztuje 26 zł.

 

 

Więcej informacji o obu książkach i sposobach ich zamówienia znajdziesz na stronie:http://psychologwarszawa.biz.pl/?ksiazki-autorstwa-violetty-wroblewskiej-pt-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-i-studium-sztuki-lepszego-zycia-,21