A A A
 • Zdjęcie: Violetta Wróblewska. Psycholog - Warszawa.
  Zdjęcie: Violetta Wróblewska. Psycholog - Warszawa.

TRANSFORMACYJNY PSYCHOCOACHING ŻYCIOWY "Kreacja życia"

 

Transformacyjny psychocoaching życiowy "Kreacja Życia". Tematy: zdrowie, relacje z ludźmi, rozwój osobisty, praca zawodowa, rodzina, praca, nauka, hobby, radzenie sobie z emocjami i stresem i inne do ustalenia.

 

Wsłuchując się w Twoje potrzeby i korzystając z Twojej mądrości życiowej pomogę Ci:

 

 • jasno określić cel rozwoju, dogłębnie zrozumieć go i motywy jego wyboru, ustalić zachowania świadczące o osiągnięciu celu i szczegółowe działania inicjujące postęp,

 • dotrzeć do tego, co podpowiada Ci serce i Twój wewnętrzny głos,

 • rozbudzić Twoją kreatywność i wyobraźnię,
 • odkryć Twoje zasoby osobiste i prawdziwe wartości, abyś mogła (mógł) budować na nich swoją wewnętrzną siłę,

 • zmotywować się do przeprowadzenia zmian życiowych,

 • pomóc, aby Ci się chciało póść tam gdzie chcesz.

 

Stworzę Ci przestrzeń do zastanowienia się nad własną sytuacją, marzeniami i pasjami życiowymi. Być może w trakcie naszego spotkania odkryjesz w sobie gotowość otwierania się na to, co nieoczekiwane. A może otworzysz się na nowe poziomy odczuwania i postrzegania, które Ciebie zaskoczą i zadziwią.

 

Ten indywidualny psychocoaching "Kreacja Życia" jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz:

 

 • wsparcia i pomocy w procesie zmian,

 • odkryć to, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu,

 • ustalić cele i wartości życiowe,

 • prowadzić bardziej harmonijne życie,

 • zadbać o zdrowie i relacje z ludźmi,

 • osiągnąć równowagę życia osobistego i zawodowego,

 • zrozumieć siebie i innych,

 • lepiej radzić sobie ze stresem,

 • dostrzec możliwości poprawy i urzeczywistniać je,

 • doświadczać życia, tak jak tego chcesz,

 • skutecznie działać,

 • dokonywać trafniejszych wyborów,

 • pogłębiać samoświadomość

Jeżeli trudno jest Ci podjąć decyzję o uczęszczaniu na sesje psychocoachingowe, choćby ze względów finansowych, mam dla Ciebie wspaniałe rozwiązanieZachęcam Cię do przeczytania książki mojego autorstwa "Życie i zdrowie masz tylko jedno". Zachęcam Cię również do zakupu autocoachingu i ćwiczeń pt. "Studium sztuki lepszego życia" opartych na książce "Życie i zdrowie masz tylko jedno".

„Życie i zdrowie masz tylko jedno” - to poradnik, który wniesie wiele nowych wartości do Twojego życia.

W przystępny dla czytelnika sposób przedstawiam w nim recepty na to, jak zacząć świadomie i dobrze kierować swoim życiem. Jak pozbyć się nabytych przekonań, jak zmieniać siebie, ale również jak pokochać siebie, by pokochać innych. W 34 rozdziałach piszę m.in. o tym, jak na nasze życie wpływa gniew, jak wpływają różne emocje, jak odkryć swoją misję życiową, jak nadać życiu głębszy sens, jak realizować marzenia, mieć satysfakcjonującą pracę, czy w jaki sposób się odżywiać, by zachować zdrowie na dłużej.

Znajdziesz tam między innymi rozdziały pt. Trudne sytuacje życiowe jako wskazówka pokazująca nam, jakich zmian powinniśmy dokonać w sobie i we własnym życiu. Kryzysy życiowe jako szansa na zmiany w życiu; Dokąd zmierzam, czyli odkrywanie i formułowanie swojej misji życiowej;Jak nadać głębszy sens życiu i o tym, co jest w życiu ważne; Współczucie i wdzięczność jako sposoby na rozwiązanie naszych emocjonalnych i życiowych problemów;Wybaczanie innym jako remedium na nasze konflikty zewnętrzne, wybaczanie sobie jako remedium na gniew na siebie.

W książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno” również znajdziesz rozdziały poświęcone m.in. wybaczaniu innym, odnajdywaniu Boga, realizowaniu się w pracy, zdrowemu odżywianiu, jodze, medytacji, religii i wierze, dowiesz się, jak komunikować się z innymi, jak tworzyć satysfakcjonujący związek i dlaczego miłość ma tak wielką moc.

Czytając książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, Twoje spojrzenie na wiele spraw z pewnością się zmieni, jednocześnie odkryjesz część siebie – część, której być może wcześniej sobie nie uświadamiałeś.

Lektura poradnika „Życie i zdrowie masz tylko jedno” - to pierwszy krok ku lepszemu, zdrowszemu życiu.

„Życie i zdrowie masz tylko jedno” to poradnik, który pomoże Ci zrozumieć samego siebie. Za pomocą ćwiczeń dosięgniesz głębszej warstwy swojego „ja”, a to uczyni Cię bardziej świadomym i lepszym człowiekiem.

„Zdrowie i życie masz tylko jedno” – to poradnik, który porwie cię już od pierwszych stron. Konkretny, ale napisany przystępnym językiem. Poruszający wiele zagadnień, z którymi ludzie borykają się na co dzień.

Każdy z 34 rozdziałów opatrzony jest receptą, poradą lub aforyzmem – w wielu z nich znajdziesz także przykłady z życia osób, które zwróciły się do mnie po pomoc psychologiczną, by zmienić swoje życie na lepsze. Pod koniec książki przytaczam także najczęściej pojawiające się problemy, pytania, z którymi przychodzą do mnie pacjenci szukający pomocy – wyjaśniam przyczyny tychże problemów i daję rady, co zrobić, by choć trochę rozwiązać dany problem.

Kiedy rzeczywistość zaczyna cię przytłaczać, czujesz się wypalony zawodowo, nie wiesz, która drogą iść, gdzie możesz znaleźć Boga i czy religia ma sens, nie potrafisz się odstresować, jesteś niewolnikiem czasu, a Twoja dieta pozostawia wiele do życzenia – czas sięgnąć po moją książkę „Zdrowie i życie masz tylko jedno”. Poradnik ten jest jak bomba energetyczna w postaci koktajlu ze zdrowych owoców! Kiedy zapoznasz się z książką – poczujesz, że twoje życie już nigdy nie będzie takie samo, a ty masz chęć i siłę, by je zmieniać.

Więcej informacji o książkach i wybrane fragmenty niektórych rozdziałów znajdziesz na:

http://www.psychologwarszawa.biz.pl/?ksiazki-autorstwa-violetty-wroblewskiej,21

Życzę Ci, z całego serca, abyś każdego dnia zmieniał swoje życie na lepsze - Violetta Wróblewska