A A A
  • Zdjęcie: Violetta Wróblewska. Psycholog - Warszawa.
    Zdjęcie: Violetta Wróblewska. Psycholog - Warszawa.

Twój rozwój osobisty. Oczyszczanie siebie i otoczenia, czyli porządki w głowie, ciele i otoczeniu.

 

Chcę Ci zaproponować indywidualne spotkania na których:

 

  • Będzie okazja uporządkowania swojego otoczenie. Zastanowisz się, które przedmioty są Ci już niepotrzebne. Odpowiesz sobie na pytanie: „Czy ja tego tak naprawdę potrzebuję?”.

 

  • Przyjrzysz się cudzym myślom, opiniom i przekonaniom, które w sobie pielęgnujesz, a które przestały Ci odpowiadać i być dla Ciebie dobre i korzystne. Będziesz miał okazję się ich pozbyć.

 

  • Zastanowisz się, czy Twoje przekonania służą Ci? Będziesz miał okazję doświadczenia głębokiej, transformującej pracy z przekonaniami i zmiany ograniczających przekonań na wspierające.

 

  • Zastanowisz się, jakie podejmujesz zobowiązania wobec innych ludzi, a potem się z nich nie wywiązujesz.

 

  • Skoncentrujesz się na tym, co możesz i chcesz zmienić w swoim życiu, aby osiągnąć cele. Odpowiesz sobie na pytanie: Dokąd zmierzasz w swoim życiu?

 

  • Porozmawiamy o tym, co jest dla Ciebie ważne w życiu, co daje Ci poczucie spełnienia, jakie lubisz twórcze działania, co kochasz w sobie, jak lubisz się ubierać, jak lubisz podkreślać swoją kobiecość, co robisz dla siebie, jak troszczysz się o siebie, jakie są Twoje zasoby i sukcesy.

 

  • Przyjrzysz się bliżej wartościom, które wyznajesz i zobaczysz, czy działasz zgodnie z nimi.

 

Jeżeli trudno jest Ci podjąć decyzję o uczęszczaniu na sesje terapeutyczne, psychoedukacyjne lub treningi interpersonalne czy skorzystaniu z konsultacji psychologicznych, choćby ze względów finansowych, mam dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie. Zachęcam Cię do przeczytania książki mojego autorstwa "Życie i zdrowie masz tylko jedno".

„Życie i zdrowie masz tylko jedno” - to poradnik, który wniesie wiele nowych wartości do Twojego życia.

W przystępny dla czytelnika sposób przedstawiam w nim recepty na to, jak zacząć świadomie i dobrze kierować swoim życiem. Jak pozbyć się nabytych przekonań, jak zmieniać siebie, ale również jak pokochać siebie, by pokochać innych. W 34 rozdziałach piszę m.in. o tym, jak na nasze życie wpływa gniew, jak wpływają różne emocje, jak odkryć swoją misję życiową, jak nadać życiu głębszy sens, jak realizować marzenia, mieć satysfakcjonującą pracę, czy w jaki sposób się odżywiać, by zachować zdrowie na dłużej.

W książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno” również znajdziesz rozdziały poświęcone m.in. wybaczaniu innym, odnajdywaniu Boga, realizowaniu się w pracy, zdrowemu odżywianiu, jodze, medytacji, religii i wierze, dowiesz się, jak komunikować się z innymi, jak tworzyć satysfakcjonujący związek i dlaczego miłość ma tak wielką moc.

Czytając książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, Twoje spojrzenie na wiele spraw z pewnością się zmieni, jednocześnie odkryjesz część siebie – część, której być może wcześniej sobie nie uświadamiałeś.

Lektura poradnika „Życie i zdrowie masz tylko jedno” - to pierwszy krok ku lepszemu, zdrowszemu życiu.

„Życie i zdrowie masz tylko jedno” to poradnik, który pomoże Ci zrozumieć samego siebie. Za pomocą ćwiczeń dosięgniesz głębszej warstwy swojego „ja”, a to uczyni Cię bardziej świadomym i lepszym człowiekiem.

„Zdrowie i życie masz tylko jedno” – to poradnik, który porwie cię już od pierwszych stron. Konkretny, ale napisany przystępnym językiem. Poruszający wiele zagadnień, z którymi ludzie borykają się na co dzień.

Każdy z 34 rozdziałów opatrzony jest receptą, poradą lub aforyzmem – w wielu z nich znajdziesz także przykłady z życia osób, które zwróciły się do mnie po pomoc psychologiczną, by zmienić swoje życie na lepsze. Pod koniec książki przytaczam także najczęściej pojawiające się problemy, pytania, z którymi przychodzą do mnie pacjenci szukający pomocy – wyjaśniam przyczyny tychże problemów i daję rady, co zrobić, by choć trochę rozwiązać dany problem.

Kiedy rzeczywistość zaczyna cię przytłaczać, czujesz się wypalony zawodowo, nie wiesz, która drogą iść, gdzie możesz znaleźć Boga i czy religia ma sens, nie potrafisz się odstresować, jesteś niewolnikiem czasu, a twoja dieta pozostawia wiele do życzenia – czas sięgnąć po moją książkę „Zdrowie i życie masz tylko jedno”. Poradnik ten jest jak bomba energetyczna w postaci koktajlu ze zdrowych owoców! Kiedy zapoznasz się z książką – poczujesz, że twoje życie już nigdy nie będzie takie samo, a ty masz chęć i siłę, by je zmieniać.

Zachęcam Cię również do zakupu autocoachingu i ćwiczeń pt. "Studium sztuki lepszego życia" opartych na książce "Życie i zdrowie masz tylko jedno".

Więcej informacji o książkach i wybrane fragmenty niektórych rozdziałów znajdziesz na:

http://www.psychologwarszawa.biz.pl/?ksiazki-autorstwa-violetty-wroblewskiej,21

Życzę Ci, z całego serca, abyś każdego dnia zmieniał swoje życie na lepsze - Violetta Wróblewska