A A A
 • Na zdjęciu Violetta Wróblewska. Psycholog - Warszawa.
  Na zdjęciu Violetta Wróblewska. Psycholog - Warszawa.
 • Na zdjęciu Violetta Wróblewska. Psycholog - Warszawa.
  Na zdjęciu Violetta Wróblewska. Psycholog - Warszawa.
 • Na zdjęciu Violetta Wróblewska. Psycholog - Warszawa.
  Na zdjęciu Violetta Wróblewska. Psycholog - Warszawa.

Twój rozwój osobisty. Praca z ruchem kreatywnym.

 

Te indywidualne zajęcia są przeznaczone dla kobiet.

Bardzo mnie cieszy każde spotkanie i możliwość robienia niebanalnych rzeczy razem, które prowokują do odkrywania siebie, eksplorowania własnych potrzeb i problemów oraz do przyjrzenia się zależnościom pomiędzy własnymi przeżyciami a ich ruchową ekspresją.

Twórczy ruch jest afirmacją życia. A życie jest sztuką i procesem twórczym. Twórczy ruch pozwala przekraczać ograniczenia, docierać do tego co nieświadome i ukryte w ciele. Ruch niesie za sobą zmiany, które zawsze można wnieść do własnego życia.

 

Na indywidualnych spotkaniach będzie okazja:

 

 • Być tu i teraz i świadomie doznawać wszystkiego, co robisz i czujesz. Dać sobie prawo czuć to, co czujesz.

 • Wyrazić swoje uczucia poprzez ruch kreatywny.

 • Doświadczać różnych jakości ruchu.

 • Wyrazić siebie poprzez eksperymentowanie na etnicznych instrumentach muzycznych, stworzyć i wygrać własny rytm i zsynchronizować go z rytmem ciała.

 

Ruch kreatywny zaspokaja potrzebę tworzenia. Pozwala odprężyć się i kreować własne kompozycje ruchowe. Dzięki kreatywności można pozbyć się napięć psychicznych, rozładować napięcie i wyrazić swoje uczucia.

 

Popracujemy z ciałem i ruchem na trzech poziomach:

 

 • Moje ciało (głowa, tułów, ręce, biodra, nogi). Poznanie siebie. Tworzenie przestrzeni osobistej, nauka bycia w niej i zaobserwowanie, jak moje ciało się w niej porusza. Eksperymentowanie z różnymi rodzajami ruchu.

 • Ja i moje otoczenie fizyczne. Korzystanie ze swojej przestrzeni. Odwaga, akceptacja nowych sytuacji, otwarcie na świat, elastyczność zachowań.

 • Ja i ludzie. Harmonia z ludźmi. Etapy wspólnego rozwiązywania problemów: niepokój, poszukiwanie, chaos, rozwiązanie i spokój. Dzielenie przestrzeni, wzajemne poznanie i nawiązanie kontaktów.

 

Jeżeli trudno jest Ci podjąć decyzję o uczęszczaniu na sesje terapeutyczne, psychoedukacyjne lub treningi interpersonalne czy skorzystaniu z konsultacji psychologicznych, choćby ze względów finansowych, mam dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie. Zachęcam Cię do przeczytania książki mojego autorstwa "Życie i zdrowie masz tylko jedno".

„Życie i zdrowie masz tylko jedno” - to poradnik, który wniesie wiele nowych wartości do Twojego życia.

W przystępny dla czytelnika sposób przedstawiam w nim recepty na to, jak zacząć świadomie i dobrze kierować swoim życiem. Jak pozbyć się nabytych przekonań, jak zmieniać siebie, ale również jak pokochać siebie, by pokochać innych. W 34 rozdziałach piszę m.in. o tym, jak na nasze życie wpływa gniew, jak wpływają różne emocje, jak odkryć swoją misję życiową, jak nadać życiu głębszy sens, jak realizować marzenia, mieć satysfakcjonującą pracę, czy w jaki sposób się odżywiać, by zachować zdrowie na dłużej.

W książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno” również znajdziesz rozdziały poświęcone m.in. wybaczaniu innym, odnajdywaniu Boga, realizowaniu się w pracy, zdrowemu odżywianiu, jodze, medytacji, religii i wierze, dowiesz się, jak komunikować się z innymi, jak tworzyć satysfakcjonujący związek i dlaczego miłość ma tak wielką moc.

Czytając książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, Twoje spojrzenie na wiele spraw z pewnością się zmieni, jednocześnie odkryjesz część siebie – część, której być może wcześniej sobie nie uświadamiałeś.

Lektura poradnika „Życie i zdrowie masz tylko jedno” - to pierwszy krok ku lepszemu, zdrowszemu życiu.

„Życie i zdrowie masz tylko jedno” to poradnik, który pomoże Ci zrozumieć samego siebie. Za pomocą ćwiczeń dosięgniesz głębszej warstwy swojego „ja”, a to uczyni Cię bardziej świadomym i lepszym człowiekiem.

„Zdrowie i życie masz tylko jedno” – to poradnik, który porwie cię już od pierwszych stron. Konkretny, ale napisany przystępnym językiem. Poruszający wiele zagadnień, z którymi ludzie borykają się na co dzień.

Każdy z 34 rozdziałów opatrzony jest receptą, poradą lub aforyzmem – w wielu z nich znajdziesz także przykłady z życia osób, które zwróciły się do mnie po pomoc psychologiczną, by zmienić swoje życie na lepsze. Pod koniec książki przytaczam także najczęściej pojawiające się problemy, pytania, z którymi przychodzą do mnie pacjenci szukający pomocy – wyjaśniam przyczyny tychże problemów i daję rady, co zrobić, by choć trochę rozwiązać dany problem.

Kiedy rzeczywistość zaczyna cię przytłaczać, czujesz się wypalony zawodowo, nie wiesz, która drogą iść, gdzie możesz znaleźć Boga i czy religia ma sens, nie potrafisz się odstresować, jesteś niewolnikiem czasu, a twoja dieta pozostawia wiele do życzenia – czas sięgnąć po moją książkę „Zdrowie i życie masz tylko jedno”. Poradnik ten jest jak bomba energetyczna w postaci koktajlu ze zdrowych owoców! Kiedy zapoznasz się z książką – poczujesz, że twoje życie już nigdy nie będzie takie samo, a ty masz chęć i siłę, by je zmieniać.

Zachęcam Cię również do zakupu autocoachingu i ćwiczeń pt. "Studium sztuki lepszego życia" opartych na książce "Życie i zdrowie masz tylko jedno".

Więcej informacji o książkach i wybrane fragmenty niektórych rozdziałów znajdziesz na:

http://www.psychologwarszawa.biz.pl/?ksiazki-autorstwa-violetty-wroblewskiej,21

Życzę Ci, z całego serca, abyś każdego dnia zmieniał swoje życie na lepsze - Violetta Wróblewska